PEDICURE

pedicure2Pedicure – wypielęgnowane, zdrowe stopy są nie tylko podstawą dobrego samopoczucia, ale również ważnym elementem urody. Delikatna, jedwabiście gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają powabu i pewności siebie. Dlatego warto otoczyć je szczególną troską i wykonać fachowy zabieg, który jest nie tylko zabiegiem upiększającym, ale przede wszystkim leczniczym.
Stopy przygotowujemy do zabiegu poprzez odświeżającą kąpiel w aromatycznej soli zmiękczającej skórę. Robimy peeling stóp, dzięki któremu skóra uzyskuje jedwabną gładkość. Następnie bezboleśnie ścieramy zrogowaciały naskórek znajdujący się na powierzchni całej stopy, usuwamy ewentualne odciski, modzele, zgrubienia. Nadajemy idealny kształt paznokciom oraz opracowujemy skórki wokół paznokci. Na koniec zabiegu nakładamy, masując, pielęgnacyjno-leczniczy krem, który pozwoli nam dłużej zachować uczucie świeżości i odprężenia. Na życzenie klienta malujemy paznokcie wybranym kolorem.


 

 

HYBRYDA
Nakłada się jak lakier a utwierdza jak żel. Zapewnia gładki i nieskazitelny efekt utrzymujący się przez 2-3 tygodnie. Nie odpryskuje, nie zmienia koloru, ma piękny połysk.


 

 

ZABIEG PARAFINOWY
[araParafina dzięki dużej zawartości naturalnych substancji natłuszczających, wygładza, rozgrzewa i nawilża. Zabieg polecany jest szczególnie dla dłoni i stóp suchych i szorstkich. Problem z odpowiednim nawilżeniem skóry ma większość osób w trakcie zimy. Ten zabieg pozwoli przywrócić skórze odpowiedni stopień nawilżenia i odżywienia.

 

 

 

 


 

 

MASAŻ ŚWIECĄ
imagesAromatyczny masaż gorącą świecą to relaksujący masaż, który zapewnia wspaniałe doznania. Niepowtarzalny zapach świecy, ciepło i jedwabisty dotyk, wprowadzą Cię w stan głębokiego odprężenia, a skóra stanie się jedwabiście miękka, jędrna i nawilżona.
Stosujemy świece do masażu całkowicie wolne od alergenów, nie zawierają wosków ani parafin. Zawierają jedynie kosmetyczne, roślinne oleje i masła – 100% produkt roślinny.
To znakomity sposób na odrobinę relaksu dla Ciebie i Twoich bliskich….