HENNA BRWI I RZĘS + REGULACJA

image001

Henna rzęs i brwi sprawia, że oczy stają się wyraźniejsze, ładnie podkreślone i nie trzeba codziennie malować ich tuszem.
Rzęsy nie wymagają tak częstego farbowania jak brwi, wystarczy jeśli poddasz się temu zabiegowi raz w miesiącu.
Kolor brwi można poprawiać co dwa tygodnie. Wykonuje hennę zarówno żelową jak i proszkową.
Przyciemnianie brwi i rzęs henną doda Twojemu spojrzeniu głębi. Za pomocą henny i regulacji brwi możemy również skorygować ich kształt. Odpowiednio dobrany do Twojej urody kolor brwi nadadzą twarzy wyrazu, a przyciemnione rzęsy będą widoczne nawet bez użycia tuszu.
Kształt brwi jest bardzo ważny dla wyrazu twarzy. Nie powinno się ingerować zbyt mocno w naturalny kształt brwi, ale często zdarza się tak, że brwi są zbyt szerokie, czy za bardzo zrastają się u nasady nosa. Dobrze dobrany kształt brwi poprawi w znacznym stopniu wygląd twarzy, sprawi że spojrzenie stanie się wyraziste.

 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODA 1:1

image002

Przedłużaniem rzęs naturalną metodą 1:1 możesz uzyskać naturalny wygląd o jakim jeszcze ci się nie śniło. Twoje oczy zyskają na wyrazistości, zostaną optycznie powiększone oraz będą miały uwodzicielską moc, której od tak dawna ci brakowało. Przedłużanie rzęs da nam w efekcie długie, gęste i piękne rzęsy.
Są one odporne na pot, wodę i łzy, prezentują się świetnie w każdych warunkach. Przedłużone rzęsy będą wypadać zgodnie z biologicznym rytmem, czyli średnio co 60-90 dni. Rzęsy cieszą się ogromnym powodzeniem wśród gwiazd ekranu, sceny i wybiegów.
Aplikacja rzęs trwa średnio 2 godziny w zależności od ilości posiadanych własnych rzęs.
Zabieg przedłużania rzęs wykonuje się w średnim stadium ich życia, kiedy pozostało im w przybliżeniu 45 dni życia. Pojedyncze rzęsy mogą pozostać na miejscu nawet przez 2 miesiące. By utrzymywał się efekt, tj. grubość oraz ilość zaaplikowanych rzęs, zaleca się korektę co 2-3 tygodnie. Zaleca się korektę po pierwszych 7-10 dniach, by zdecydować jak reagują naturalne rzęsy Pamiętać trzeba, że ilość możliwych do zaaplikowania rzęs uzależniona jest od ilości naturalnych rzęs.

 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODA 2:1

image003

Doklejanie rzęs metodą 2:1 jest obecnie najnowocześniejszym sposobem na przedłużanie, pogrubienie i jednocześnie podkręcenie naturalnych rzęs. Zabieg ten polega na doklejaniu przy użyciu specjalnie opracowanego kleju dwóch cieniutkich rzęs do jednej rzęsy naturalnej.
Aplikacja rzęs trwa średnio 2,5-3 godziny w zależności od ilości posiadanych własnych rzęs.
Zabieg przedłużania rzęs wykonuje się w średnim stadium ich życia, kiedy pozostało im w przybliżeniu 45 dni życia. Pojedyncze rzęsy mogą pozostać na miejscu nawet przez 2 miesiące. By utrzymywał się efekt, tj. grubość oraz ilość zaaplikowanych rzęs, zaleca się korektę co 2-3 tygodnie. Zaleca się korektę po pierwszych 7-10 dniach, by zdecydować jak reagują naturalne rzęsy Pamiętać trzeba, że ilość możliwych do zaaplikowania rzęs uzależniona jest od ilości naturalnych rzęs.

 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS 3:1

Metoda 3:1 polega na aplikacji trzech rzęs sztucznych do jednej naturalnej. Otrzymujemy efekt mocno zagęszczonych rzęs. W tej metodzie używamy wyłącznie rzęs z naturalnego futra norki syberyjskiej, aby nie obciążyć naszych rzęs naturalnych. Ta metoda jest teraz dosyć powszechna.

 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS SMART

Metoda smart lashes została opracowana specjalnie dla kobiet ceniących sobie naturalny wygląd. W tej metodzie wykorzystujemy tylko i wyłącznie naturalne włosie norki syberyjskiej, jednak w krótszych niż dotychczas długościach.
Rzęsy smart są jednocześnie krótszą aplikacją, oraz są bardziej trwałe niż inne metody aplikacji rzęs. Ta metoda polecana jest osobom szczególnie ceniącym sobie wygodę.

 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS OMBRE

Rzęsy ombre lashes to nowość 2013 roku. Są szczególnie polecane osobom nie bojącym się kolorów. Jednak kolor, z którym mamy do czynienia podczas aplikacji rzęs ombre jest niebywale subtelny i elegancki.
Dostępne kolory ombre to: brąz, zieleń, niebieski, fiolet, żółć, pomarańcz, czerwień, róż.

 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS 3D

Polega na zaaplikowaniu dosyć podkręconych rzęs z naturalnego futerka norki syberyjskiej. Rzęski bardzo lekkie, mięciutkie i cienkie, aplikowane po 3 do jednej naturalnej, spektakularnie podkręcone utworzą nam efekt rzęs 3D.

 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS BLINK&GO

Blink & Go to ekspresowa metoda przedłużania rzęs. – niepowtarzalne, zjawiskowe rzęsy w 40 minut.
Przedłużanie rzęs tą metodą to świetne rozwiązanie na ślub, sylwestra, karnawał, studniówkę czy inne wielkie wyjście.
Blink & Go to propozycja skierowana do kobiet, które:
-cenią swój czas, nie chcą poświęcać wielu godzin na zabiegi,
-są niecierpliwe i zabiegane,
-żyją dynamicznie i potrzebują natychmiastowego spektakularnego efektu,
-nie chcą stałego efektu,
-nie chcą bądź nie mogą tuszować rzęs.
Trwałość: 2-3 tygodnie. Po tym okresie rzęsy należy profesjonalnie zdjąć. Zabieg można powtórzyć, jednak nie więcej niż 3 razy z rzędu.