dłonieDłonie i paznokcie są bardzo ważnym elementem urody dlatego powinny być piękne i starannie wypielęgnowane. Delikatna, aksamitna skóra dłoni oraz kształtne, zdrowe paznokcie są ozdobą każdej eleganckiej kobiety, częścią jej urody i kobiecości. Zdrowe paznokcie powinny być elastyczne, gładkie z połyskiem o kolorze blado-różowym, mogą być pomalowane, ale zadbana, wypolerowana płytka jest również bardzo estetyczna.

 

 


 

 

MANICURE
manicureWymoczenie w kąpieli skórek i paznokci, nałożenie peelingu do pielęgnacji dłoni, skrócenie i opiłowanie płytki paznokci oraz usunięcie skórek, odcisków. Paznokcie polerujemy, malujemy odzywką, nakładamy oliwkę nawilżającą oraz maskę kremową do rąk i paznokciu.

 

 


 

 

MANICURE BIOLOGICZNE
manicure biologiczneTo alternatywa dla manicure tradycyjnego. Manicure biologiczny zakłada delikatne traktowanie paznokci – podczas wykonywania zabiegu nie używa się metalowych narzędzi: cążków, pilników i nożyczek. Paznokcie są skracane przy pomocy papierowych lub szklanych pilniczków, natomiast skórki nie są wycinane, lecz – po uprzednim zmiękczeniu – delikatnie odsuwane drewnianym patyczkiem.
Manicure biologiczny jest szczególnie polecany osobom, które cenią naturalną kosmetykę i bez inwazyjność zabiegu. Stosowanie papierowych i szklanych pilników sprawia, że płytka paznokciowa jest nienaruszona (nie rozdwaja się), a delikatne odsuwanie skórek niweluje ryzyko rozwoju zakażeń, towarzyszące czasem wycinaniu skórek. Ten rodzaj pielęgnacji szczególnie doceniają mężczyźni.


 

 

MALOWANIE PAZNOKCI
malowaniePomalowanie paznokci wybranym przez klientkę kolorem lakieru wraz z nałożeniem lakieru bazowego oraz lakieru utrwalającego.

 

 

 

 

 


 

 

HYBRYDA
hybrNakłada się jak lakier a utwierdza jak żel. Zapewnia gładki i nieskazitelny efekt utrzymujący się przez 2-3 tygodnie. Nie odpryskuje, nie zmienia koloru, ma piękny połysk.

 

 


 

 

ZABIEG PARAFINOWY
[araParafina dzięki dużej zawartości naturalnych substancji natłuszczających, wygładza, rozgrzewa i nawilża. Zabieg polecany jest szczególnie dla dłoni i stóp suchych i szorstkich. Problem z odpowiednim nawilżeniem skóry ma większość osób w trakcie zimy. Ten zabieg pozwoli przywrócić skórze odpowiedni stopień nawilżenia i odżywienia.

 

 

 


 

 

MASAŻ ŚWIECĄ
masaz świecąAromatyczny masaż gorącą świecą to relaksujący masaż, który zapewnia wspaniałe doznania. Niepowtarzalny zapach świecy, ciepło i jedwabisty dotyk, wprowadzą Cię w stan głębokiego odprężenia, a skóra stanie się jedwabiście miękka, jędrna i nawilżona.
Stosujemy świece do masażu całkowicie wolne od alergenów, nie zawierają wosków ani parafin. Zawierają jedynie kosmetyczne, roślinne oleje i masła – 100% produkt roślinny.
To znakomity sposób na odrobinę relaksu dla Ciebie i Twoich bliskich….